O NAS

     Firma INTER-MECH systems engineering powstała w 2011 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rodzimego rynku na usługi związane z kompleksowym projektowaniem maszyn i urządzeń oraz ich wytwarzaniem i implementacją.

     Pomimo, że jesteśmy firmą młodą, to posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie we wdrażaniu elastycznych systemów produkcyjnych (ESP), budowie maszyn i urządzeń, projektowniu technologii wytwarzania części maszyn, programowaniu maszyn i obrabiarek CNC oraz zarządzaniu produkcją w oparciu o najnowsze trendy np. LEAN MENAGEMENT.

     Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem technicznym w kwestiach związanych z optymalizacją konstrukcji oraz procesów produkcyjnych w zakładach naszych klientów. Wykonujemy wszelkiego typu prace związane z projektowaniem, modyfikacją i modernizacją oraz remontami istniejących maszyn i linii produkcyjnych zwiększając ich wydajność i bezpieczeństwo. Modernizowane maszyny i urządzenia dostosowujemy do najnowszych obowiązujących unijnych norm i dyrektyw maszynowych -  DYREKTYWA 2006/42/WE. Naszym produktom nadajmy certyfikat CE.


img15

1. Stanowisko montażu

Zobacz więcej
img15

2. Stanowisko montażu

Zobacz więcej
img15

3. Stanowisko montażu

Zobacz więcej

Z nami zawsze osiągniesz cel.

Strona główna | Mapa strony | Użytkownicy online: 4 | Wykonanie: Netidea.pl
Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: bok@inter-mech.pl
telefon: +48 606-480-451
INTER-MECH Piotr Pocheć
ul. Nowa 2
83-110 Tczew
NIP: 593-123-55-35